PARKI I LASY

W bezpośrednim sąsiedztwie Wiśniowych Domów znajduje się porośnięty starodrzewem 8-hektarowy park Wiśniewo, Park Henryków oraz 2 parki przyklasztorne, a także ogólnodostępne lasy. Zielone trasy rekreacyjne prowadzą aż do pięknych Lasów Legionowskich, które łączą się z Puszczą Słupecką – rezerwatem przyrody ustanowionym na powierzchni 160 ha. W Lasach Legionowskich wytyczone są zarówno ścieżki spacerowe, jak i trasy zimowe dla nart biegowych. W tym rejonie znajdują się także dwa ośrodki jeździeckie.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ

SPORT

Szkoła w pobliżu Wiśniowych Domów oferuje bogate zaplecze sportowe dostępne dla każdego. Do dyspozycji są: pełnowymiarowe boisko piłkarskie, boisko do siatkówki, korty tenisowe oraz stanowiska lekkoatletyczne.
Dla osób preferujących urządzenia stacjonarne znajduje się klub Total Fintess z atrakcyjnym programem zajęć – który dzieli od Wiśniewa tylko kilkuminutowy spacer.

Miłośnicy żeglarstwa i golfa potrzebują kilkunastu minut, aby dojechać do Zalewu Zegrzyńskiego lub do najstarszego pola golfowego w Polsce w miejscowości Rajszew.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
<strong>Lasy Legionowskie</strong> 5 km.
Lasy Legionowskie 5 km.

ODLEGŁOŚĆ OD "WIŚNIOWYCH DOMÓW"

  • Szkoła z zapleczem sportowym - 50 m
  • Klub Total Fitness - 1 km
  • Lasy Legionowskie - 5 km
  • Ośrodki jeździeckie w Choszczówce - 6 km
  • Zalew Zegrzyński - 16 km
  • First Warsaw Golf & Country Club, Rajszew - 14 km
Wiśniowe Domy
<strong>Ośrodki jeździeckie</strong> 6 km.
Ośrodki jeździeckie 6 km.