Wiśniowe Domy zlokalizowane zostały w Warszawie przy ulicy Fortel, niedaleko skrzyżowania z ulicą Żywiczną, na posesjach
nr 1 i 4, w obrębie osiedla Henryków-Wiśniewo, na terenie dzielnicy Białołęka. Dawniej rejon ten nosił nazwę „Osiedle Wiśniewo”.

WIĘCEJ O INWESTYCJI
Wiśniowe Domy

Architektura daje ramy dla tworzenia unikatowej osobistej przestrzeni, która staje się domem.

Halina Świergocka Kaim ARCHITEKT

Obecnie osiedle Wiśniewo to kameralna enklawa zabudowy mieszkaniowej, głównie jednorodzinnej, o ustalonym blisko 100 lat temu układzie urbanistycznym. Wiśniewo uchodzi za jedno z najbezpieczniejszych osiedli Warszawie, a od linii komunikacyjnych oddziela je pas roślinności. Niskie natężenie ruchu i nasycenie zielenią sprawiają, że w Wiśniewie jest najczystsze powietrze w Warszawie.

WIĘCEJ O LOKALIZACJI

OŚWIATA I OPIEKA NAD DZIEĆMI

W sąsiedztwie "Wiśniowych Domów" znajduje się szkoła podstawowa, w niedalekiej odległości usytuowanych jest kilka przedszkoli, m.in. prowadzone przez Siostry Felicjanki.
W odległości kilkunastu metrów od "Wiśniowych Domów" wybudowano na jesieni 2016 roku ogrodzony placyk zabaw dla dzieci z atrakcyjnymi urządzeniami.

WIĘCEJ O INFRASTRUKTURZE

Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego szczególną wagę przykładamy do standardów obsługi i jakości wykonania inwestycji

Piotr Seretny PREZES ZARZĄDU

OKOLICA HANDEL I USŁUGI

  • Sklepik osiedlowy z podstawowymi produktami spożywczymi i przemysłowymi
  • Ratusz Białołęki - 0.9 km
  • Galeria Północna - 1,3 km
  • Teatr Wielki Opera Narodowa - Plac Teatralny - 12 km
  • Pałac Kultury i Nauki - Plac Defilad - 14 km
  • Przychodnie zdrowia, biblioteki, Centrum Kultury, szkoły ponadpodstawowe (Pobliskie osiedle Tarchomin)